27 Ocak 2017

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Antalya Bilgisayar Servisi;

İşletim sistemi kurulumu

Virüs ve casus yazılım temizliği

Sisteminizde meydana gelen donma ve yavaşlamaların çözümü

Notebook ısınma problemlerinin giderilmesi

Notebook menteşe ve kasa tamiri

Notebook LCD panel değişimi

Notebook batarya değişimi

Notebook şarj aleti değişimi

Yerinde ve garantili teknik servis hizmeti ve daha bir çok hizmetten garantili olarak faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Antalya Bilgisayar Servis

Antalya Notebook Servisi

SİSTEM BAKIMLARI
Evinizdeki ve işyerinizdeki bilgisayarlarınızın düzgün çalışması için gerekli kontroller ve bakımlarının yapılması, sisteminizin optimizasyonu ve kararlı hale getirilmesi.
TİCARİ YAZILIMLAR
Şirketinizin ihtiyacı olan ticari yazılımların kurulumu ve teknik desteğin verilmesi. Yazılımlarınızda meydana gelebilecek ve işinizi aksatan problemlerin hızlı çözümü.

Güzeloba Bilgisayar Servisi

TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI
Bilgisayarlarınız ve çevre birimleriniz için haftanın 7 günü 24 saat telefon ve online destek hizmeti. İçinden çıkamadığınız problemleriniz bazen çok basit problemlerden kaynaklanmaktadır. Bu tarz problemlerinizde online destek ile hızlı çözümler sunuyoruz.
DESTEK GARANTİSİ
Servisimizde tamir gören makinalarınız firmamızın garantisi altındadır. Yapılan işlemler ve donanım değişikliklerine firmamızın garantisini sunuyoruz, yapılan işlemler ve sistem çalışmalarınıza yapılan müdahelelere defalarca ücret ödemek yerine garantili teknik destek ile kesin çözüm ve servis sonrası garanti desteği.

Destek İçin Hemen Arayın

 0537 738 14 21

 

https://www.sirinyalibilgisayar.com/ – https://www.guzelobabilgisayar.com/https://www.uncalibilgisayar.com/https://www.laranotebook.com/ –  https://www.antalyateknikservisi.com/ –  –  https://www.konyaaltibilgisayar.com – https://www.antalyabilgisayarservis.comhttps://www.larabilgisayarservisi.comhttps://www.guzelobabilgisayarservisi.com

Call Now Button